nieruchomości

Wynajem sal

Oferujemy możliwość wynajęcia na atrakcyjnych warunkach, nowoczesnych, multimedialnych sal szkoleniowych i konferencyjnych o różnych powierzchniach, od małych i kameralnych, po ponad 60 m² z przesuwnymi ściankami.

Naszym atutem jest świetna lokalizacja w centrum Katowic, nowoczesne budynki, m.in. przy ul. Jagiellońskiej 13, ul. Modelarskiej 10 oraz miejsca parkingowe dla klientów, co pozwala uczestnikom szkoleń na wygodny dojazd i pozostawienie samochodów na naszych wewnętrznych parkingach oraz na szybkie przejście pieszo z przystanków tramwajowych, kolejowych, autobusowych w kilka minut.

Dogodnie usytuowane, przestronne sale konferencyjno-szkoleniowe dają możliwość organizacji: międzynarodowych spotkań dzięki specjalistycznemu systemowi tłumaczeń z profesjonalną kabiną tłumacza (do 8 języków równolegle), specjalistycznych egzaminów językowych, szkoleń, konferencji, sympozjów, spotkań biznesowych, wykładów, prezentacji, zebrań i spotkań w większym lub mniejszym gronie.

Oferujemy:

·       eleganckie klimatyzowane wnętrza; 

·       pełne wyposażenie sal w nowoczesny sprzęt multimedialny;

·       stały dostęp do Internetu;

·       strefę bezpłatnego parkowania;

·       dogodny dojazd;

·       dostęp do zimnych i ciepłych napojów;

·       pełny monitoring i ochronę wraz z obsługą portierni 24h/dobę;

·       możliwość organizacji cateringu;

·       przystępne ceny.

UWAGA! Sale spełniają kryteria przyjazności wobec osób niepełnosprawnych. Cały budynek (wraz z windą, toaletami) jest w pełni dostosowany do osób niepełnosprawnych ruchowo. Krzesła posiadają ergonomiczno-fizjologiczne właściwości.

Dostępny sprzęt:

·       tablica interaktywna współpracująca z komputerem i projektorem;

·       wizualizer umożliwiający prezentację dokumentów, folii, przedmiotów trójwymiarowych itp.;

·       ekran elektryczny zabudowany w suficie podwieszanym wraz z systemem zdalnego sterowania;

·       projektor multimedialny (sufitowy system opuszczania projektora) wraz z notebookiem niezbędnym do prezentacji materiałów cyfrowych;

·       Mikrofon JTS ST-850; Mikrofon TALK ST;

·       bezprzewodowy pulpit mikrofonowy;

·       tablica flipchart;

·       kamera cyfrowa – zapis DVD;

·       laptop z systemem Windows XP, Vista i Windows 7, pakiet aplikacji biurowych MS Office 2010, pakiet SYMFONIA, STATISTICA.

Liczba sztuk w/w sprzętu dostępna jest według potrzeb klienta (do 32 stanowisk komputerowych
w jednej sali). 

Różnorodne możliwości aranżacji:

     układ klasowy              układ konferencyjny                           układ teatralny                               inne układy

                 max 18 miejsc               max 42 miejsca                                max 90 miejsc                             max 35 miejsc

Każdorazowo dostosowujemy aranżację do potrzeb Klienta. Lekkie, wielofunkcyjne meble stwarzają możliwość wyboru różnorodnych układów: teatralnego, warsztatowego i konferencyjnego. Dzięki ruchomej przegrodzie możliwy jest podział sali na mniejsze pomieszczenia – umożliwiając w ten sposób jednoczesną pracę niezależnych od siebie grup.

Scroll Up