nieruchomości

Jagielońska 13

POMIESZCZENIA USŁUGOWO – BIUROWE   W BUDYNKU PRZY UL. JAGIELLOŃSKIEJ 13 KATOWICACH

Budynek zlokalizowany w Katowicach przy ulicy Jagiellońskiej 13 u zbiegu ulic Jagiellońskiej i Królowej Jadwigi. 

W bliskim sąsiedztwie znajduje się siedziba Urzędu Wojewódzkiego, Urzędu Marszałkowskiego, Rektorat Uniwersytetu Śląskiego oraz jego wydziały. Komunikacyjnie istnieje bezkolizyjny wyjazd na drogę szybkiego ruchu w kierunku Krakowa, Wrocławia, Warszawy, Bielska Białej. Bardzo dobry dostęp do komunikacji tramwajowej i autobusowej. 

Z uwagi na elitarność miejsca budynek spełnia wymagania jakie są stawiane przez firmy chcące mieć swoją siedzibę w reprezentacyjnej części miasta Katowice. 

W budynku znajdują się na parterze dwa lokale usługowe. Kwiaciarnia z bogatą ofertą upominków oraz lokal gastronomiczny – bistro&cafe, który dodatkowo uprzyjemni Państwu pobyt w naszym budynku. 

Pomieszczenia nowoczesnego studia fryzjerskiego znajdują się w nadbudowanej, przeszklonej kondygnacji. Przestrzeń dostępna całodobowo poprzez recepcję budynku oraz indywidualną kartę dostępu, pozwala zrelaksować się w dogodnym terminie. 

Wszystkie pomieszczenia wyposażone są klimatyzację z niezależną regulacją. W budynku doprowadzona jest sieć komputerowa z dostępem do internetu (światłowód 3S, UPC, ORANGE). Posiadamy 15 wewnętrznych miejsc parkingowych dla odwiedzających gości oraz 25 miejsc parkingowych na drugim, sąsiadującym parkingu przy ul. Królowej Jadwigi. Obiekt jest monitorowany i ochraniany całodobowo. 

Budynek (wraz z windą, toaletami) spełnia również kryteria przyjazności wobec osób niepełnosprawnych.

Proponujemy Państwu lokale spełniające wymagania firm chcących swoim pracownikom i klientom zapewnić bardzo dobre warunki pracy, w profesjonalnie zarządzanym budynku, z dbającą i uprzejmą obsługą.  

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego biurowca oraz zapoznania się z naszymi innymi ofertami. Posiadamy uznane w środowisku doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami, obsłudze inwestycji i wynajmie powierzchni komercyjnych. Dysponujemy budynkami
o przeznaczeniu zarówno biurowym, usługowym, jak i gastronomicznym.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą, pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Scroll Up