nieruchomości

Wolności 53

Rozpoczęta inwestycja nowoczesnego budynku o charakterze mieszkalno-usługowym. Doskonała lokalizacja, wysoki standard. Budynek jest jedynym obiektem w centrum miasta budowanym od podstaw z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań technicznych. W budynku znajdują się oprócz części użytkowej lokale mieszkalne jedno i dwupoziomowe, które w niedalekiej przyszłości będą sprzedawane w standardzie deweloperskim. Nieruchomość zarządzana jest od 2001 roku.

OFERUJEMY SPRZEDAŻ ROZPOCZĘTEJ INWESTYCJI KTÓRĄ JEST:

SIEDMIOKONDYGNACYJNY NOWOCZESNY APARTAMENTOWIEC
  
Zlokalizowany w centrum Chorzowa przy ul. Wolności 53

  • Powierzchnie handlowe             339  m² 
  • Powierzchnie biurowe               308  m² 
  • Powierzchnie mieszkalne    1.262,60 m²

Obiekt daje przyszłemu nabywcy duże możliwości. Zakup lokalu na własność, lub zawarcie długoletniej umowy najmu to szansa przede wszystkim dla firm, które cenią sobie stabilność i perspektywę rozwoju a ich klienci oczekują luksusu i nowoczesności. Ciekawa bryła budynku, sąsiedztwo zieleni parkowej, winda i możliwość wprowadzenia całodobowej ochrony bez wątpienia pomogą sprostać tym oczekiwaniom. Warto dodać, że budynek przy ul. Wolności 53 będzie jedynym obiektem w centrum miasta wybudowanym od podstawy według nowoczesnej technologii.

Niebagatelne znaczenie mają tutaj komunikacja i miejsca parkingowe.

Drogowa Trasa Średnicowa, której budowa została zakończona w 2002 r. spowodowała, iż Chorzów stał się jeszcze bardziej atrakcyjny, natomiast dojazd do centrum jest najwygodniejszy właśnie od strony D.T.Ś.

W planach perspektywicznych rozbudowy śródmieścia przewiduje się w bezpośrednim sąsiedztwie budowę kilkukondygnacyjnego parkingu dla samochodów osobowych. Chociaż już teraz zapewnione są stałe miejsca na parkingu strzeżonym położonym 200 metrów od budynku.

Scroll Up