nieruchomości

Modelarska 10

POMIESZCZENIA BIUROWE W BUDYNKU PRZY UL. MODELARSKIEJ 10 W KATOWICACH

Budynek zlokalizowany w Katowicach przy ul. Modelarskiej 10.

Atutem tej lokalizacji jest bezkolizyjny wyjazd na drogi szybkiego ruchu w kierunku Krakowa, Gliwic, Wrocławia, Warszawy i Bielska Białej. Bardzo dobry dostęp do komunikacji tramwajowej i autobusowej oraz położenie w strefie bezpłatnego parkowania miasta Katowice.

Wszystkie pomieszczenia wyposażone są klimatyzację wraz z aneksami kuchennymi z niezależną regulacją. W budynku znajdują się dwie sale konferencyjne z pełnym wyposażeniem multimedialnym, umożliwiające również międzynarodowe spotkania.

Najemcom oferujemy 60 strzeżonych miejsc parkingowych, natomiast dla odwiedzających gości niezależny parking. Budynek monitorowany i ochraniany całodobowo wraz z obsługa recepcji.

Dysponujemy również specjalnie wydzielonymi pomieszczeniami przeznaczonymi pod archiwum.

Na parterze znajdują się przestrzeń biurowa zapewniająca standardy strategii clean desku oraz clean office poprzez niezależne wejścia do pomieszczeń bez części wspólnych. Pomieszczenia wyposażone są w profesjonalną sieć logiczną.

Z uwagi na główną siedzibę jednej z największych firm telekomunikacyjnych na rynku, do budynku wprowadzono złącze o wysokich przepustowościach – światłowód, co pozwala w pełni wykorzystać szybkość przesyłu danych oferowaną przez dostawców. W budynku doprowadzona jest sieć komputerowa z dostępem do internetu (światłowód 3S, UPC, ORANGE, NETIA).

Proponujemy Państwu lokale spełniające wymagania firm chcących swoim pracownikom i klientom zapewnić bardzo dobre warunki pracy, w profesjonalnie zarządzanym budynku, z dbającą i uprzejmą obsługą. 

Budynek (wraz z windą, toaletami) spełnia również kryteria przyjazności wobec osób niepełnosprawnych.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego biurowca oraz zapoznania się
z naszymi innymi ofertami. Posiadamy uznane w środowisku doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami, obsłudze inwestycji i wynajmie powierzchni komercyjnych. Dysponujemy budynkami
o przeznaczeniu zarówno biurowym, usługowym, jak i gastronomicznym. 

Budynek przy ul. Modelarskiej 10  przez wiele lat stanowił główną siedzibę wspomnianej wiodącej firmy telekomunikacyjnej na cały obszar południa Polski. Do dziś jednym z naszych strategicznych klientów jest wojewódzka jednostka samorządowa, co potwierdza stabilność naszej firmy a zarazem świadczy o wysokiej jakości świadczonych usług. 

W przypadku zainteresowania naszą ofertą, pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Scroll Up